Nauji NT projektai - Senamiestis, Naujamiestis

Po praėjusio mūsų post’o sulaukėme nemažai klausimų, o kartu – ir įžvalgų bei grįžtamojo ryšio iš vienaip ar kitaip su NT susijusių žmonių. Vienas iš kurių – Vilius Visockas, lietuvaitis, šešerius metus praleidęs Facebook (ne taip, kaip mes – tiesiog sėdėdamas, o realiai dirbdamas). Žmogus, kurio vadovas buvo ne kas kitas o pats Marc’as Zuckerberg’as. Vienaip ar kitaip. Tikėtina, jog išmokė šio bei to. Ir kol interviu su Viliumi dar planuojamas (mūsų blog’e ar vieno iš Houseys įkūrėjo Tomo Grižo vloge), mes pirmieji gavome Viliaus, neseniai paleidusio įdomų ir naudingą naujų Vilniaus NT projektų portalą CityNow. Puslapis, bent jau mums, kol kas pasirodė gan sudėtingas naudotis, bet Vilius tikina, kad viskas procese.

Savo portale Vilius neseniai papasakojo apie tai, ar butai brangs 2019–aisiais. O apie patį portalą ir Vilių galima rasti štai tokią informaciją:

Šiuo metu Vilius vysto produktą citynow.org –  patogią naudoti ir autoritetingą objektyvios informacijos apie vystomus projektus duomenų bazę. Praeityje yra dirbęs rinkos analitiku pas vieną iš didžiųjų vystytojų. Ši patirtis leido autoriui pažinti NT rinkos virtuvę.

Prieš tai skelbtame mūsų post’e apžvelgėme tris naujus NT projektus, kurių kieviename išrinkome po vieną butą, kurį rekomenduotume apsvarstyti tiems, kas ieško būsto investicijai. Viliaus pastebėjimai buvo sekantys:

Įdomus sąrašas. Mano rekomendacija būtų kiek kitokia:

Baltas lapas

Rinktinės Urban II

Paklaustas, kodėl rekomenduotų ne “Senamiesčio arką”, “Aguonų 9” ar “Sierakausko 25”, Vilius atsakė:

Na vienas galimas issue yra kad rekomendacija projektui, kuriame liko 2 butai – truputi smells like užsakomoji reklama iš pardavėjų*. Balto lapo ir Rinktinės Urban – patikimi vystytojai, patinka vietos (vienas yra geroje vis dar besivystančioje Naujamiesčio vietoje – greit bus nemažai verslo centrų aplink**, kitas – walkable iki centro, irgi šalia daug verslo centrų). Rinktines Urban pirmas etapas man vizualiai patinka ir šiaip gerai parsidavinėjo.

*Apie tai nebuvome pagalvoję. Gal kažkada ir iš tiesų bus galima reklamuotis Houseys bloge.

**Norintys daugiau sužinoti apie tai, galite pasižiūrėti vieno iš mūsų įkūrėjų, Tomo Grižo, reportažus apie tai, kodėl Naujamiestis yra €100M vertės rajonas. Pirma ir antra dalys.

Toliau – minėti projektai bei mūsų – Houseys – informacija bei komentarai.

Projektas
"Baltas lapas"

Butas 25,43 m², 1 k., €77.333

http://baltas-lapas.lt/bustas/9208/

Geras išplanavimas – 32 kv.m., tačiau ne studija, o vieno miegamojo butas. Daug patraukliau ir paklausiau – tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai.

Įrengimas turėtų būti kokybiškas, patrauklus, tačiau tuo pat metu ir patogus – apsistoti, gyventi. Kad būtų paprasčiau įsivaizduoti – pora atrinktų dizainerių, kurių braižas labai tiktų, įrenginėjant apartamentus trumpalaikei nuomai. Interjero dizaino studijos InCaprice ir JOiN.

Nuoroda į butą vystytojo svetainėje.

Projektas"Rinktinės Urban"

Butas 51,31 m², 3 k., €142.000

https://www.aruodas.lt/butai-vilniuje-snipiskese-rinktines-g-butas-su-terasa-rinktines-urban-miestas-1-2658215/

Neseniai rinkoje pasirodęs projektas. Aruode tarp skelbimų viso galima rasto keturis butus, vienas iš kurių – iki 100K. Buto nuoroda vystytojo svetainėje. Pakankamai didelė kvadratūra (ne apskritai, o pagal mūsų šiam atvejui parinktus rkiterijus), tik vienas langas. Jei bus gerokai pigesnis, nei kiti, panašios kvadratūros ir turintys du langus, galima pagalvoti apie santykinai pigesnio varianto įsigyjimą ir pritaikymą trumpalaikei nuomai. O kur mažesnė įsigyjimo kaina, ten didesnė grąža.

Netoliese planuojami/kyla nemažai kitų – komercinės, gyvenamosios paskirties projektų. YIT vystomas “Matau Vilnių”, PST planuojamas kažkas – tikėtina, itin kokybiško ir įdomaus, Eikos Gedimino prospekte vystoma neabejotina jų pačių vizitinė kortelė Live Square.  Net dvejuose iš minėtų NT projektų suplanuoti didžiuliai coworking’ai. Tikėtina, kad šioje miesto dalyje bus populiari ne tik trumpalaikė, bet ir vadinama mid-term nuoma, kuomet į Lietuvą atvykstantiems aukšto lygio specialistams ar verslininkams reikalingas apsistojimas. Nuo savaitės ar kelių iki kelių mėnesių.

Įvertinimas: investment-worthy. 

Projektas
"Aguonų 9"

Butas 38 m², 2 k., €92.500

Vienas iš dviejų telikusių butų projekte. Galbūt galima pasiderėti. Ir kad ir kaip tai benuskambėtų: daryti šviesų, kad nebūtų tamsu. Vėlgi – trumpalaikė nuoma, tarp kitų savo privalumų, tokių, kaip didesnė grąža bei mažesnis nusidėvėjimas, turi ir šį: svečiai apartamentuose neužsibūna ilgai, todėl jiems ne tiek svarbus natūralios šviesos poreikis. Žinoma, penthouse‘o tame pačiame projekte su vaizdu į Vilniaus Senamiestį niekas neatsisakytų. Bet ne tai šiame post‘e pasakojame.

Gerai suplanuotas – 2 k., trys langai. Trumpalaikei nuomai patraukli lokacija, sekanti po šalia Raugyklos gatvės ir taip vadinamo kiaušinio esančios Plačiosios gatvės ir joje vystomos “Senamiesčio arkos”. Trečioje vietoje būtų “Sierakausko 25”. Tačiau pastarajame trumapalaikei nuomai įsigyto buto pozicionavimas galėtų būti kitoks – labiau luxury. Ir tai, tikėtina, sugeneruotų panašias pajamas, kaip pirmų dviejų lokacijų.

Pirmojoje iš serijos apžvalgų apžvelgėme tris objektus, kuriuos nurodome, kaip svarstytinus – klientams, ieškantiems buto centrinėje Vilniaus dalyje, tinkamo (trumpalaikei) nuomai. 

Užsiimame profesionaliu trumpalaikės nuomos administravimu. Technologinių įrankių bei patyrusios komandos dėka, optimizuodami kainas padidiname pajamas nuo 20 iki 200%.

Planuojate įsigyti butą, kaip investiciją? O gal planuojate didesnės apimties NT projektą? Užsiimate trumpalaike nuoma ir norite perduoti administravimą, turėti daugiau lasivo laiko, o ir didesnes pajamas? Šiais ir dar daugeliu kitų klausimų į mus kiekvieną savaitę kreipiasi klientai, kuriuos konsultuojame bei kuriems padedame pasiekti jų tikslų ar išspręsti vienokį ar kitokį jų uždavinį.

Susisiekite: info@houseys.com / +370-621-00030