Nekādu problēmu

Mēs parūpēsimies par visu – sākot no dzīvokļa sagatavošanas līdz izdevīgām rezervācijām.

Augstāks ienākums

Pamatojoties uz reāliem datiem, varam teikt, ka vissvarīgākais skaitlis ir peļņa, nevis noslogojums.

Jums nekas nebūs jādara.

Mēs garantējam jums pasīvos ienākumus un absolūtu brīvību darīt to, ko vēlaties.

Pakalpojumi

Pārsteidzoši ienākumi un apmierināti viesi – ir sūra darba rezultāts, bet par to rūpēsimies mēs.

Īpašuma sagatavošana

Īpašuma sagatavošana īstermiņa īrei no aprīkojuma līdz smalkām interjera detaļām un kvalitatīvai gultas veļai – mēs zinām, kas ir nepieciešams un kas nav nepieciešams.

Optimizēti profili

Mūsu partneri ir lielākās globālās rezervēšanas platformas – “Airbnb”, “Booking.com”. Mēs ļoti labi zinām, kas ir nepieciešams, lai sasniegtu optimālu īpašumu noslodzi, lai tas nestu pievilcīgu atdevi.

Viesu atbalsts un komunikācija

Automatizēti e-pasta ziņojumi un informācija ar reģistrēšanās detaļām, īpašuma lietošanas noteikumi un apraksti viesiem. Viss tas, lai padarītu viesu palikšanu par lielisko pieredzi.

Ikdienas cenu un noslogojuma uzraudzība

Tehnoloģiskie instrumenti un spēcīga pieredzējuša komanda rūpējas par cenu un noslogojuma ikdienas korekcijām, lai nodrošinātu maksimālu atdevi.

Profesionāla namsaimnieku komanda

Esam izveidojuši īpašu lietojumprogrammu mūsu namsaimniekiem, kas atvieglo viņu darbu un ļauj mums nodrošināt augstu kvalitāti, kad runa ir par tīrīšanu, apsaimniekošanu un uzturēšanu kārtībā.

Uzziniet, cik daudz jūsu īpašums var jums nopelnīt

Par “Houseys”

Profesionāla īstermiņa īres menedžments. Tehnoloģiskie instrumenti un spēcīga pieredzējuša komanda nodrošina optimālu noslogojumu un nes pievilcīgu atdevi īpašniekiem.
Sparčiai augame, administruojame patrauklius ir stilingus apartamentus centrinėje Vilniaus ir Kauno dalyje.

“Houseys” skaitļos

Pārvaldītais īpašums 70.
Viļņā pārvaldāmie objekti 55.
Kauņā pārvaldāmie objekti 15.
Īpašumi, kas tiek sagatavoti īstermiņa īrei 7.

D.U.K.

25-30% (įskaitant PVM). Viskuo pasirūpiname 100%: konsultuojame NT savininkus apie tai, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Turime detalų sąrašą, kuo reikia pasirūpinti, kad butas būtų tinkamai paruoštas trumpalaikei nuomai. Turime tiekėjus, kuriems patikime patalynės užsakymus: naudojame aukšto lygio, viešbučių standarto patalynę. Paruošiame optimizuotus buto profilius pasaulinėse rezervacijos platformose, naudojame dinaminės kainodaros įrankius, leidžiančius parduoti brangiau, taigi, sugeneruoti daugiau pajamų NT savininkams, mūsų klientams. Patikima ir profesionali tvarkytojų komanda pasirūpina švara ir tvarka mūsų administruojamuose apartamentuose, tvarkytojų darbo koordinavimui ir kokybės užtikrinimui naudojame mobilią programėlę – po kiekvieno tvarkymo butas yra nufotografuojamas. Kiekvieną mėnesį mūsų klientai gauna detalias ataskaitas apie praėjusį mėnesį. Todėl visuomet sakome: leiskite mums pasirūpinti kuo aukštesnėmis pajamomis ir nepriekaištinga butų priežiūra.

Apie 70%. Ar užimtumas svarbiausia? Manome, jog pajamos kur kas svarbiau. Galime pasiekti ir 100% užimtumą, bet ar to jums pakaks, jei pajamos netenkins? Mūsų klientams pasiekėme nuo 20 iki 200% didesnes pajamas, lyginant su rinkos vidurkiu. Tačiau jei visgi labai norite sužinoti ir užimtumo skaičius, sezono metu vidutinis užimtumas 80%, ne sezono – 60%. Pagal tai bei pagal vidutinę nustatomą kiekvieno buto kainą skaičiuojame ir planuojamą grąžą.

Dažnu atveju – daugiau, nei iš ilgalaikės nuomos. Kaip ir paminėjome – pajamos iš trumpalaikės nuomos dažnai aukštesnės, nei iš ilgalaikės. Savo svetainėje turime formą, kurią užpildę galite sužinoti, kiek kiekvienas butas gali uždirbti iš trumpalaikės nuomos. Tai, žinoma, priklauso nuo daug faktorių: lokacijos, išplanavimo, įrengimo, pateikimo (paruošimas trumpalaikei nuomai, paruošimas foto sesijai, nuotraukų kokybė ir kita), profilių optimizavimo, dinaminės kainodaros įrankių naudojimo, papildomų šaltinių užimtumui užtikrinti (tokių, kaip sutartys su užsienio įmonėm ir panašiai). Tačiau norinčius kviečiame užpildyti formą ir mes su jumis susisieksime!

Turime detalų, 58-ių punktų sąrašą, ko reikia, kad butas būtų paruoštas trumpalaikei nuomai. Nuo lygintuvo ir lyginimo lentos iki to, kokia patalynė geriausia. Kalbant apie patalynę, ją įsigyti galima labai skirtingą, todėl turime atrinkę geriausią: aukšto lygio, naudojamą geriausiuose viešbučiuose, kokybišką, labai gerai besidėvinčią, bet tuo pačiu – ne per daug brangią. Kaip galite įsivaizduoti, kiekvienas butas labai skirtingas, tačiau kuo jaukesnis ir vizualiai patrauklesnis – tuo geriau. Mūsų komandos nariai karts nuo karto apsistoja mūsų administruojamuose apartamentuose, kad suprasti, ar tikrai viskas yra, ko reik. Taip dar geriau suprantame, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Bei patariame būsimiems mūsų klientams. Be to, paruošimu galime pasirūpinti ir mes, tad vis daugiau klientų renkasi būtent šią opciją.