Kartais gali pasirodyti, kad buto paruošimas trumpalaikei nuomai – super paprastas dalykas. Nupirkai indų, keletą patalynės komplektų, gal dar kokį kvapą į vonios kambarį, padarom porą nuotraukų, dedam į „AirBnB“ ir laukiame lavinos rezervacijų – ko daugiau reikia? Deja, kaip ir visur kitur, čia kelias nėra rožėmis klotas. Tad nusprendėme apžvelgti pagrindinius žingsnius, kuriuos reikia atlikti ruošiant butą trumpalaikei nuomai.

Įrengimas

Pasiruošimas trumpalaikei nuomai turi prasidėti nuo įrengimo. Šiame etape reikia viską suplanuoti taip, kad butas atrodytų patraukliai, stilingai, o jame naudojamos apdailos medžiagos būtų ilgaamžės, jas būtų paprasta valyti. Todėl nerekomenduojame, pavyzdžiui, rinktis kiliminės dangos, kurią sunku prižiūrėti ar dėti labai brangaus parketo.
Renkantis baldus taip pat geriausia ieškoti aukso viduriuko. Iš vienos pusės yra „Ikea“, tačiau šie baldai atrodo labai vienodai – kas antras butas „AirBnb“ yra jais apstatytas, todėl pasirinkus šį sprendimą, sunku išsiskirti. Geriausias variantas – ieškoti baldų vietinėse parduotuvėse ar išparduotuvėse, kurie išsiskirtų išvaizda, tačiau nekainuotų tiek, kiek įkainoti baldai prabangiuose salonuose.

Būtiniausių daiktų sąrašas

Daiktų reikia pakankamai daug – neužtenka keleto patalynės komplektų ar būtiniausių indų. „Houseys“ naudojamas būtiniausių daiktų sąrašas turi virš 70 pozicijų, tarp kurių – tokie daiktai, kaip plaukų džiovintuvas, lygintuvas, kava, arbata, vaistinėlė, pakabos ir kiti dalykai. Šis sąrašas išsigrynino per daugiau nei 5 darbo metus, kurie leido pamatyti, ko žmonėms labiausiai trūksta.

Pasiruošimas fotosesijai

Taip, šiais laikais, fotosesiją gali padaryti kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną, tačiau į tai negalima žiūrėti pro pirštus. Nuotraukos turi būti išskirtinės ir itin kokybiškos. Nes tai – pagrindinis jūsų pardavimo įrankis, todėl šiai daliai būtina skirti daug dėmesio.

Prieš ruošdamiesi fotosesijai visuomet pradedame nuo generalinio valymo, kurio metu išblizginame visą butą. Vėliau seka stage‘ingas, arba kitaip – buto dekoravimas. Tam naudojame įvairius aksesuarus (pagalvėles, vazas ir t.t.), augalus, maisto produktus (šviežiai keptos bandelės su šalia garuojančia kava – puiki paskata apsistoti jūsų bute) ir t.t. Taip pat fotosesijoms visuomet samdome profesionalią fotografę, nes tik taip galime gauti geriausią kokybę.

Buto įkėlimas į platformas (online onboarding)

Jei butą nuomojate ne per vieną, o per keletą platformų, pradžioje turite pasirinkti bendrą rezervacijų valdymo sistemą, į kurią suplauktų užklausos iš visų platformų ir jas galėtumėte valdyti centralizuotais. Taip pat svarbu turėti omenyje, kad buto sukėlimas į platformą nereiškia, kad darbas tuo ir baigiasi. Erdvių rezervacijų skaičiaus auginimui čia yra daugybė – įvairios promo akcijos su specialiais pasiūlymais, dinaminės kainodaros sprendimai ir kiti dalykai padeda didinti buto užimtumą. Detaliau apie tai rašėme kitame savo post’e „Trumpalaikės nuomos administravimo virtuvė iš arti”.

Kitas dalykas, kurį galima išskirti, kaip atskirą segmentą – bendravimas su klientais. Ši sritis reikalauja praktiškai kasdieninio įsitraukimo, gerų komunikacijos, diplomatijos įgūdžių ir, svarbiausia, noro padaryti taip, kad kliento patirtis būtų kuo geresnė.

Pastaruoju metu stebime didelį susidomėjimą buto paruošimo trumpalaikei nuomai paslauga. T.y., kai savininkas nori nuomą administruoti pats, tačiau nežino visų niuansų, kaip tinkamai tam pasiruošti. Tokią paslaugą šiuo metu teikiame Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Domina ir Jus? Susisiekite!