Nauji NT projektai - Senamiestis, Naujamiestis

Kažkada, seniai seniai, tai buvo pasakojimas Lryto Būsto portalui apie butą Vilniaus centre už 100.000 litų. Taip, litų. Buvo tokia valiuta. Lietuviška. Dabar eurai, užsienietiška. Ir butus klientams padedame susirasti nebe už 100.000 litų, o už 100.000 eurų.

Du pagrindiniai Vilniaus mikrorajonai – bent jau trumpalaikei nuomai. Juose ir apsižvalgykime. Pradžiai – tai, ką galima, ką verta įsigyti naujai vystomuose NT projektuose.

Projektas "Senamiesčio arka"

Butas 31,62 m², 2 k., €82.000

Geras išplanavimas – 32 kv.m., tačiau ne studija, o vieno miegamojo butas. Daug patraukliau ir paklausiau – tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai.

Įrengimas turėtų būti kokybiškas, patrauklus, tačiau tuo pat metu ir patogus – apsistoti, gyventi. Kad būtų paprasčiau įsivaizduoti – pora atrinktų dizainerių, kurių braižas labai tiktų, įrenginėjant apartamentus trumpalaikei nuomai. Interjero dizaino studijos InCaprice ir JOiN.

Nuoroda į butą vystytojo svetainėje.

Projektas"Sierakausko 25"

Butas 35,61 m², 1 k., €96.147

Neseniai rinkoje pasirodęs projektas. Aruode tarp skelbimų viso galima rasto keturis butus, vienas iš kurių – iki 100K. Buto nuoroda vystytojo svetainėje. Pakankamai didelė kvadratūra (ne apskritai, o pagal mūsų šiam atvejui parinktus rkiterijus), tik vienas langas. Jei bus gerokai pigesnis, nei kiti, panašios kvadratūros ir turintys du langus, galima pagalvoti apie santykinai pigesnio varianto įsigyjimą ir pritaikymą trumpalaikei nuomai. O kur mažesnė įsigyjimo kaina, ten didesnė grąža.

Netoliese planuojami/kyla nemažai kitų – komercinės, gyvenamosios paskirties projektų. YIT vystomas „Matau Vilnių”, PST planuojamas kažkas – tikėtina, itin kokybiško ir įdomaus, Eikos Gedimino prospekte vystoma neabejotina jų pačių vizitinė kortelė Live Square.  Net dvejuose iš minėtų NT projektų suplanuoti didžiuliai coworking’ai. Tikėtina, kad šioje miesto dalyje bus populiari ne tik trumpalaikė, bet ir vadinama mid-term nuoma, kuomet į Lietuvą atvykstantiems aukšto lygio specialistams ar verslininkams reikalingas apsistojimas. Nuo savaitės ar kelių iki kelių mėnesių.

Įvertinimas: investment-worthy. 

Projektas
"Aguonų 9"

Butas 38 m², 2 k., €92.500

Vienas iš dviejų telikusių butų projekte. Galbūt galima pasiderėti. Ir kad ir kaip tai benuskambėtų: daryti šviesų, kad nebūtų tamsu. Vėlgi – trumpalaikė nuoma, tarp kitų savo privalumų, tokių, kaip didesnė grąža bei mažesnis nusidėvėjimas, turi ir šį: svečiai apartamentuose neužsibūna ilgai, todėl jiems ne tiek svarbus natūralios šviesos poreikis. Žinoma, penthouse‘o tame pačiame projekte su vaizdu į Vilniaus Senamiestį niekas neatsisakytų. Bet ne tai šiame post‘e pasakojame.

Gerai suplanuotas – 2 k., trys langai. Trumpalaikei nuomai patraukli lokacija, sekanti po šalia Raugyklos gatvės ir taip vadinamo kiaušinio esančios Plačiosios gatvės ir joje vystomos „Senamiesčio arkos”. Trečioje vietoje būtų „Sierakausko 25”. Tačiau pastarajame trumapalaikei nuomai įsigyto buto pozicionavimas galėtų būti kitoks – labiau luxury. Ir tai, tikėtina, sugeneruotų panašias pajamas, kaip pirmų dviejų lokacijų.

Pirmojoje iš serijos apžvalgų apžvelgėme tris objektus, kuriuos nurodome, kaip svarstytinus – klientams, ieškantiems buto centrinėje Vilniaus dalyje, tinkamo (trumpalaikei) nuomai. 

Užsiimame profesionaliu trumpalaikės nuomos administravimu. Technologinių įrankių bei patyrusios komandos dėka, optimizuodami kainas padidiname pajamas nuo 20 iki 200%.

Planuojate įsigyti butą, kaip investiciją? O gal planuojate didesnės apimties NT projektą? Užsiimate trumpalaike nuoma ir norite perduoti administravimą, turėti daugiau lasivo laiko, o ir didesnes pajamas? Šiais ir dar daugeliu kitų klausimų į mus kiekvieną savaitę kreipiasi klientai, kuriuos konsultuojame bei kuriems padedame pasiekti jų tikslų ar išspręsti vienokį ar kitokį jų uždavinį.

Susisiekite: [email protected] / +370-621-00030