Profesionalus trumpalaikės nuomos administravimas - mūsų rūpestis.

Šiame post’e pasistengsime trumpai apžvelgti, kas tas trumpalaikės nuomos administravimas. Kiek vėliau pratęsime šį pasakojimą, papasakodami, kokius įrankius — tiek išorinius, tiek mūsų IT specialistų sukurtus — naudojame, kad užtikrinti patrauklią grąžą mūsų administruojamų objektų savininkams.

1. Pirminė konsultacija ir buto įvertinimas.

Nuo to viskas prasideda.

Kokioje lokacijoje yra butas? Specializuojamės centrinėse Vilniaus ir Kauno dalyse. Vilniaus atveju, tai Senamiestis, Naujamiestis, Užupis, Šnipiškės ir Žvėrynas. O kuomet mūsų teiraujasi, kokie gi Vilniaus mikrorajonai patraukliausi investicijai, atsakymas sekantis: pirmoje vietoje – Senamiestis, antroje – Naujamiestis, trečioje – Šnipiškės, Užupis ir Žvėrynas.

Toliau iš mūsų pusės šeimininkams, ar būsimiems šeimininkams, seka klausimai apie tai, koks buto išplanavimas, įrengimas? Taip pat – ko tikisi šeimininkai. Ir ne tik grąžos prasme.

Daugeliu atveju šeimininkų noras aiškus – kad nebūtų rūpesčių, turtas būtų tinkamai prižiūrėtas bei generuotų patrauklią grąžą. Tą mes ir darome.

2. Detalus sąrašas*, pagal kurį butas paruošiamas trumpalaikei nuomai.

*Viso - 58 punktai.

58 punktų sąrašas, pagal kurį ir sutikriname, kad bute būtų, ar atsirastų, viskas, ko reikia patogiam svečių apsistojimui. Rekomenduojame partnerius – patalynės, rankšluosčių gamintojus.

Paruošiame individualų, kiekvienam butui skirtą failą – su check-in info, įdomiom Vilniaus vietom bei buto informacija. Patogesniam atvykstančių svečių apsistojimui.

Plius, žinoma, žemėlapiai ir kita svečiams įdomi bei aktuali medžiaga.

3. Kiti buto paruošimo žingsniai.

Nuo profesionalios buto foto sesijos iki optimizuotų profilių pasaulinėse rezervacijos platformose.

Žinome, kaip pateikti kiekvieną butą, kiekvienus apartamentus. Ko atvykstantys svečiai ieško, kas jiems patinka. Tačiau tik to nepakanka: naudojame įvairius technologinius įrankius, turime patyrusią, kasdien klientais bei jų turtu besirūpinančią komandą. Apie kurią – šiek tiek žemiau.

4. Administravimas.

Technologiniai įrankiai, patyrusi komanda ir dėmesys klientams bei svečiams 24/7.

Patyrusios ir draugiškos mūsų komandos darbas, tai kasdienė kainų kontrolė, operatyvus bet kokių iškylančių situacijų sprendimas, technologinių įrankių naudojimas, siekiant kuo diesnių pajamų mūsų valdomam turtui.

Visos mūsų komandos tikslas – maksimizuoti pelną, optimizuojant kainas. Nesiekiame 100% užimtumo, siekiame kuo didesnių pajamų. Kaip ir visi mūsų klientai.

Kiekvieno mėnesio pradžioje mūsų klientai gauna detalią ataskaitą apie praėjusį mėnesį, o visai neužilgo – ir mūsų komandos įžvalgas apie tai, kas buvo padaryta bei kas bus daroma tam, kad kiekvieni iš mūsų administruojamų apartamentų uždirbtų kuo daugiau.

5. Tvarkymai ir buto priežiūra (maintenance).

Tvarkytojoms skirta programėlė ir kiti sprendimai.

Specialiai mūsų administruojamus apartamentus prižiūrinčioms tvarkytojoms sukūrėme programėlę – jų darbo koordinavimui, kokybės užtikrinimui. Diegiame pasaulinius viešbučių standartus. Turime apartamentų priežiūros komandą.

Ir tai tik keletas iš dalykų, kurie įeina į profesionalaus trumpalaikės nuomos administratoriaus užduotis. Apie kurias plačiau papasakosime sekančiuose post’uose. Taip pat ir apie tai, kaip planuojantiems investuoti susirasti tinkamą objektą.

Užsiimame profesionaliu trumpalaikės nuomos administravimu. Technologinių įrankių bei patyrusios komandos dėka, optimizuodami kainas padidiname pajamas nuo 20 iki 200%.

Planuojate įsigyti butą, kaip investiciją? O gal planuojate didesnės apimties NT projektą? Užsiimate trumpalaike nuoma ir norite perduoti administravimą, turėti daugiau lasivo laiko, o ir didesnes pajamas? Šiais ir dar daugeliu kitų klausimų į mus kiekvieną savaitę kreipiasi klientai, kuriuos konsultuojame bei kuriems padedame pasiekti jų tikslų ar išspręsti vienokį ar kitokį jų uždavinį.

Susisiekite: [email protected] / +370-621-00030